+48 516-849-935

Betonowe szamba w województwie Mazowieckim

Jesteśmy firmą zajmującą się realizacją zbiorników betonowych, szamb betonowych, piwniczek ogrodowych a także kanałów samochodowych z transportem na terenie województwa Mazowieckiego. Posiadamy szeroką gamę zbiorników zgranych według potrzeb klienta. Nasi konsumenci przeznaczają produkty na szambo, wodę deszczową, zbiorniki przeciwpożarowe, gnojówkę, gnojowicę, przydomowe oczyszczalnie, studnie wodomierzowe i wiele innych. Zbiorniki są uniwersalne, nie mają z góry narzuconego zastosowania.

Dbamy o jakość naszych usług, dlatego gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze właściwego zbiornika. Posiadamy różne produkty wykonane z betonu. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty i czekają by odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz dokonać wyceny zbiornika betonowego,szamba, piwniczki lub kanału samochodowego.

FAQ

Gdzie Możemy Znaleźć Miejsce Na Zbiorniki Szamba?

Zbiornik na szambo powinien być umieszczony zgodnie z pozwalającymi jemu warunkami zagospodarowania terenu. Zbiornik potrzebuje mniej miejsca od oczyszczalni przydomowej, więc nie ogranicza nas mocno w zaprojektowania dodatkowo ogródka wokół niego. Zbiorniki na szambo możemy podzielić na zbiorniki naziemne i podziemne. Szambo jest bezodpływowym zbiornikiem wszelkich zanieczyszczeń, płynących do zbiornika domowymi rurami: najczęściej z łazienki lub kuchni oraz piwnicy. Natomiast zbiorniki na deszczówkę, odpowiednio użebrowane, zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną. W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko poszło cenowo w górę, również woda, coraz więcej osób decyduje się na zbiorniki na deszczówkę, która pozwoli na zaoszczędzenie wielu hektolitrów wody płynącej z naszych kranów. Tego typu zbiornika sa wytrzymałe na nacisk ziemi gruntowej czy na ciśnienie w środku zbiornika, kiedy zostanie wypełniony wodą. Jeżeli interesuje nas cennik tych produktów jak i cena szamba możemy znaleźć je na stronach internetowych danych producentów, bądź na stronach firm zajmujących się ich rozprowadzeniem.


Szamba Ekologiczne

Szamba ekologiczne są wykonane ze sztucznego tworzywa odpornego m.in. na nacisk ziemi. Są to zbiorniki bezodpływowe, do którego odprowadzane są ścieki z całego gospodarstwa domowego. Szamba mogą być połączone z miejską kanalizacją tworząc zbiornik rotacyjny, dzięki któremu nie zapychają się rury podziemne. Jeżeli nie mamy dostępu do miejskiej kanalizacji, ponieważ mieszkamy na obrzeżach miasta, gdzie jeszcze nie zostały podciągnięte rury, wtedy decydujemy się na większy zbiornik. Szamba ekologiczne mają to do siebie, że dzięki nim nie przedostają się na zewnątrz wszelkiego rodzaju toksyny szkodliwe dla naszego zdrowia. Bio szamba są zamykane włazami teleskopowymi, które umożliwiają pomiar ich wysokości względem ukształtowania terenowego. Firmy dają wieloletnią gwarancję na ich produkty ekologiczne, które posiadają niezbędne certyfikaty, dowodzące o ich użyteczności. Szambo ekologiczne jest alternatywa tradycyjnego szamba, z którego często ulatnia się nieprzyjemny zapach, czego nie można powiedzieć o ekologicznych rozwiązaniach. Przed zakupem sprawdźmy czy dany zbiornik posiada atest.

Miasta w których dowozimy towar oraz ich okolic:

Kontakt